Logo Railhobby
 
 

Wat is een coupé?

coupe-tweede-klas

Een coupé is een persoonlijke pagina waarop u als liefhebber foto’s, video’s, verhalen en meningen kunt plaatsen.

Hierop kunnen anderen met een coupé of profiel reageren. Een coupé is dus een soort website in de Railhobby site, speciaal voor u!

Kijk bij de instructievideo’s voor nadere uitleg en tips.

Als ingelogde abonnee kunt u met uw 1e klas profiel gratis berichten plaatsen in uw coupé via de coupépagina.

Wilt u meedoen in de coupés als niet-abonnee? Maak dan gratis een 2e klas profiel aan en reageer op andersmans coupé.

Nu in Railhobby

Vaten als lading

vaten als ladingAls men praat over het vervoer, per spoor, van vloeibare aardolieproducten, dan denkt men al snel aan de bekende vierassige NAM-spoorketelwagens die het vloeibare goud van Schoonebeek naar de raffinaderijen in Pernis brachten. Als het om 'witte' producten gaat, zoals benzine, gasolie, vetstoffen en smeermiddelen, dan komen al snel de tweeassige spoorketelwagens met merknamen in beeld. Voor het natransport gaat de aandacht dan uit naar de bekende tankauto.

Lees meer

Gratis extra artikelen

Laatste nieuws

Extra en Speciale ritten + Bijzondere beurzen

spoornieuws_standaardplaatje2Week 08 van 20-02-2012 tot 27-02-2012

**** Nieuw op de lijst
onder redactie van Hans Reints

Laatste evenementen

Landelijke Modelspoordagen

Datum: 31 maart en 1 april 2012

Tal van Modelspoorverenigingen organiseren een Open Dag waarop u kennis kunt maken met deze verenigingen.
Voor deelnemers en verdere info www.nmf.nl

Volg Railhobby!

facebookhyvestwitterrsslinkedin-goeieyoutube

Railhobby Coupés

De Railhobby coupés, voor en door liefhebbers. Bekijk enkele coupés van onze lezers.

Even een update, kijk maar op www.nijpels.eu/Modelbaan/Modelbaan.htm hoe het momenteel met mijn baan staat, althans digitaal in de computer 3D.



Ben nog druk bezig met ontwerpen, maar wel ook al bezig met het digitale gedeelte (Lenz Digital) en het ombouwen/aanpassen van locs en wagons.

Wordt vervolgd!


Tagged in: N-spoor
Trackback(0)
Commentaar (0)Add Comment

Schrijf commentaar
U moet ingelogd zijn om commentaar te geven. Eerst registreren als u nog geen account hebt.

busy

Log in



awards2012

Nieuwsbrief

E-mail:

2e klas profiel

Ook reageren op artikelen en blogs? Maak een 2e klas profiel aan! (abonnees kunnen reageren met hun 1e klas profiel)
 
 

 
Copyright © 2012 Scala Publishing b.v. Alle rechten voorbehouden.
disclaimer