Logo Railhobby
 
 

Nu in Railhobby

Mariahöhe

mariahoheDe steengroeve ligt er verlaten bij en wordt overwoekerd door plantengroei. Tot in de jaren 1920 werden hier stenen gedolven totdat een lawine een einde aan de exploitatie maakte. Even verderop werd een nieuwe groeve geopend waarna de steenbrekerij en de cementfabriek tot bloei kwamen. We zijn inmiddels in het begin van de jaren 1960 beland en bevinden ons in Mariahöhe, een typisch Duitse stad met vakwerkhuizen en stadsmuren maar vooral met een bloeiende cementfabriek en een spooraansluiting.

Lees meer

Gratis extra artikelen

Laatste nieuws

Extra en Speciale ritten + Bijzondere beurzen

spoornieuws_standaardplaatje2Week 21 van 21-05-2012 tot 28-05-2012

**** Nieuw op de lijst
onder redactie van Hans Reints

Laatste evenementen

Zwitsers Smalspoor

Datum: 7, 8 en 9 juni 2012

Locatie: winkelcentrum Broekerveiling in Broek op Langedijk

Meer informatie: www.spoorgroepzwitserland.nl

Volg Railhobby!

facebookhyvestwitterrsslinkedin-goeieyoutube

Eurail Group meldt groei voor InterRail

Bron: Eurail Group G.I.E.

Eurail Group G.I.E., de organisatie die verantwoordelijk is voor de marketing en het beheer van het InterRail-productaanbod, laat voor de eerste helft van 2010 een combinatie van groei en toegenomen winstgevendheid zien voor de deelnemende spoorwegbedrijven. De verkoop is met 11% toegenomen in vergelijking met dezelfde periode van het vorige jaar, wat aantoont dat elk jaar meer en meer Europeanen zich in het spoor van InterRail bekeren tot reizen per trein.

InterRail heeft bewezen een constant en 'crisisresistent' product te zijn, ondanks de negatieve effecten van de recente wereldwijde economische crisis en de catastrofale gevolgen van de aswolk in april. "We geloven dat het huidige economische klimaat eigenlijk heel positief is voor InterRail", zegt de Managing Director, de heer Rene de Groot. "De reizigers zijn nog steeds zeer prijsbewust. Een vakantie in Europa doorbrengen is daarom voor veel Europeanen een aantrekkelijkere optie dan een vliegreis naar een verre buitenlandse bestemming. We zien nog steeds een toename in de verkoop, die als eerst zichtbaar werd in het Verenigd Koninkrijk. Dit wijst erop  dat de economie zich daar aan het herstellen is en suggereert dat het concept van "staycations" zich mede dankzij InterRail uitbreidt naar het Europese vasteland".

Eurail Group meldt dat gedurende de eerste twee kwartalen van 2010 22% van de passen werden gekocht door gezinnen. Het idee  dat InterRail er is voor iedereen, wordt hierdoor versterkt. Tegelijkertijd wordt de magie van InterRail voor kinderen tot leven gebracht. Desalniettemin blijft  73% van de InterRail-pashouders bestaan uit  jongelui onder de 26, die al tientallen jaren symbool staan voor diegenen die de opzet en de geest van InterRail het best aanvoelen.

De invoering van de InterRail-korting voor 60+ reizigers is ook uitgegroeid tot een succesverhaal en de Eurail Group meldt een gestage groei van 5%. "Treintoerisme wordt vaak geassocieerd met zogeheten “rugzaktoeristen”, dus ik dacht altijd dat InterRailing een beetje excentriek zou zijn. Dit idee blijkt totaal ongefundeerd" zegt Yvette Graf uit Zwitserland. "Ik heb de pensioengerechtigde leeftijd bereikt en ben onlangs uit nieuwsgierigheid opInterRail gegaan. Ik ontdekte dat er om elke hoek onverwachte verrassingen klaarlagen en het is een ervaring die ik zeker wil herhalen".

Trackback(0)
Commentaar (0)Add Comment

Schrijf commentaar
U moet ingelogd zijn om commentaar te geven. Eerst registreren als u nog geen account hebt.

busy

Log in



Bekijk hier de demo!

demoprintscreen

Nieuwsbrief

E-mail:

2e klas profiel

Ook reageren op artikelen en blogs? Maak een 2e klas profiel aan! (abonnees kunnen reageren met hun 1e klas profiel)
Advertentie
 
 

 
Copyright © 2012 Scala Publishing b.v. Alle rechten voorbehouden.
disclaimer