Logo Railhobby
 
 

Nu in Railhobby

Mariahöhe

mariahoheDe steengroeve ligt er verlaten bij en wordt overwoekerd door plantengroei. Tot in de jaren 1920 werden hier stenen gedolven totdat een lawine een einde aan de exploitatie maakte. Even verderop werd een nieuwe groeve geopend waarna de steenbrekerij en de cementfabriek tot bloei kwamen. We zijn inmiddels in het begin van de jaren 1960 beland en bevinden ons in Mariahöhe, een typisch Duitse stad met vakwerkhuizen en stadsmuren maar vooral met een bloeiende cementfabriek en een spooraansluiting.

Lees meer

Gratis extra artikelen

Laatste nieuws

Extra en Speciale ritten + Bijzondere beurzen

spoornieuws_standaardplaatje2Week 21 van 21-05-2012 tot 28-05-2012

**** Nieuw op de lijst
onder redactie van Hans Reints

Laatste evenementen

Zwitsers Smalspoor

Datum: 7, 8 en 9 juni 2012

Locatie: winkelcentrum Broekerveiling in Broek op Langedijk

Meer informatie: www.spoorgroepzwitserland.nl

Volg Railhobby!

facebookhyvestwitterrsslinkedin-goeieyoutube

Roco-model van de NS 1637

rocoHet recent uitgebrachte Roco-model van de NS 1637 in de rode kleurstelling van NS-Cargo (cat.nr. 62674, zie de foto) wordt uit de handel genomen. Oorzaak is een fout in de bedrukking op de zijkant van de loc: deze staat 2 mm te laag. De fabrikant heeft moeten constateren dat er in de na-productiefase iets mis is gegaan in de controle en heeft gemeend deze actie te moeten ondernemen.

Voor de consumenten die inmiddels een model van deze loc hebben aangeschaft: in december van dit jaar komen nieuwe, correct bedrukte, kappen beschikbaar. Deze zullen dan via de winkelier waar de loc is aangeschaft kostenloos worden gewisseld. Modelleisenbahn-München GmbH, de eigenaar van Roco, betreurt de gang van zaken maar vind dat de kwaliteit van - en de service aan haar producten voorop moet staan en heeft daarom besloten tot deze actie.

Trackback(0)
Commentaar (0)Add Comment

Schrijf commentaar
U moet ingelogd zijn om commentaar te geven. Eerst registreren als u nog geen account hebt.

busy

Log in



Bekijk hier de demo!

demoprintscreen

Nieuwsbrief

E-mail:

2e klas profiel

Ook reageren op artikelen en blogs? Maak een 2e klas profiel aan! (abonnees kunnen reageren met hun 1e klas profiel)
Advertentie
 
 

 
Copyright © 2012 Scala Publishing b.v. Alle rechten voorbehouden.
disclaimer