Logo Railhobby
 
 

Nu in Railhobby

Vaten als lading

vaten als ladingAls men praat over het vervoer, per spoor, van vloeibare aardolieproducten, dan denkt men al snel aan de bekende vierassige NAM-spoorketelwagens die het vloeibare goud van Schoonebeek naar de raffinaderijen in Pernis brachten. Als het om 'witte' producten gaat, zoals benzine, gasolie, vetstoffen en smeermiddelen, dan komen al snel de tweeassige spoorketelwagens met merknamen in beeld. Voor het natransport gaat de aandacht dan uit naar de bekende tankauto.

Lees meer

Gratis extra artikelen

Laatste nieuws

Extra en Speciale ritten + Bijzondere beurzen

spoornieuws_standaardplaatje2Week 06 van 06-02-2012 tot 13-02-2012

**** Nieuw op de lijst
onder redactie van Hans Reints

Laatste evenementen

N-Spoorverkoopbeurs

Datum: Zaterdag 17 maart 2012

Openingstijden: 10:00 uur – 16:00 uur

Locatie: Café Restaurant Bousema, Zutphenseweg 35 in Lochem

Meer informatie: http://www.freebit.nl

Volg Railhobby!

facebookhyvestwitterrsslinkedin-goeieyoutube

Genieten op het station


Bron: RetailActueel

Logo_ns

Tot 2015 werkt de NS hard aan een omvorming van de huidige stations. Stations moeten belevenisplatforms worden, door het winkelaanbod te verruimen en meer faciliteiten te bieden voor de reiziger.

Servex-directeur Madeleine van der Zwaan vertelde eerder in de Volkskrant dat treinreizigers gemiddeld minder dan tien minuten op een station blijven. Bij Servex zouden ze graag willen dat de reizigers in de verleiding komen een trein later te nemen en op de stations wat te consumeren. Servex ziet het station van de toekomst dan ook als hét prikkelende uitgaans- en winkelcentrum van de stad.

De formule zal toegepast worden op de grotere treinstations van Nederland. Het winkelaanbod zal bestaan uit onder andere Hema, AH tot go, Free Record Shop, Mooi Parfumerie en Starbucks. Station Leiden fungeert als proefstation.

 

Trackback(0)
Commentaar (0)Add Comment

Schrijf commentaar
U moet ingelogd zijn om commentaar te geven. Eerst registreren als u nog geen account hebt.

busy

Log in



awards2012

Nieuwsbrief

E-mail:

2e klas profiel

Ook reageren op artikelen en blogs? Maak een 2e klas profiel aan! (abonnees kunnen reageren met hun 1e klas profiel)
Advertentie
 
 

 
Copyright © 2012 Scala Publishing b.v. Alle rechten voorbehouden.
disclaimer