Logo Railhobby
 
 

Nu in Railhobby

Vaten als lading

vaten als ladingAls men praat over het vervoer, per spoor, van vloeibare aardolieproducten, dan denkt men al snel aan de bekende vierassige NAM-spoorketelwagens die het vloeibare goud van Schoonebeek naar de raffinaderijen in Pernis brachten. Als het om 'witte' producten gaat, zoals benzine, gasolie, vetstoffen en smeermiddelen, dan komen al snel de tweeassige spoorketelwagens met merknamen in beeld. Voor het natransport gaat de aandacht dan uit naar de bekende tankauto.

Lees meer

Gratis extra artikelen

Laatste nieuws

Rechtstreeks vanuit Neurenberg

De redactie van Railhobby is dit weekend in Neurenberg!
Bekijk hier de eerste foto's. Meer foto's en video's volgen later. Houdt de website in de gaten.

faller

Laatste evenementen

Erlebnis Modellbahn Dresden

Datum: 17, 18 en 19 februari 2012
Openingstijden: 10:00-18:00 uur
Locatie: Dresden, Duitsland
Aanvullende informatie: http://www.messe-dresden.de
Mailadres: dheibloem[at]freeler.nl

Volg Railhobby!

facebookhyvestwitterrsslinkedin-goeieyoutube

Lekker lezen doe je in de trein op weg naar RAIL

Bron: RAIL

Zlogoowel het Boekenweekgeschenk als de Jubileumkorting van RAIL maken het mogelijk dat u komend weekend met extra veel korting kunt reizen bij de NS.

Boekenweekgeschenk

Het Boekenweekgeschenk Duel van Joost Zwagerman is geldig als 2e klas vervoerbewijs op zondag 14 maart. Op vertoon van het Boekenweekgeschenk Duel van Joost Zwagerman reist u op zondag 14 maart 2010 de hele dag gratis 2e klas in alle binnenlandse treinen van NS, Arriva, Connexxion, Syntus en Veolia. Zie voor de voorwaarden www.boekenweek.nl

Jubileumkorting 25 jaar RAIL
Zondag geldt bovendien een gezinskorting: met het hele gezin naar RAIL vanaf 14.00 uur voor slechts  € 15,- entree. Twee (groot) ouders onder begeleiding van max 3 kinderen. Kaarten aan de kassa.

Uiteraard geldt ook de gewone kortingsactie zie www.rail.nl

Trackback(0)
Commentaar (0)Add Comment

Schrijf commentaar
U moet ingelogd zijn om commentaar te geven. Eerst registreren als u nog geen account hebt.

busy

Log in



awards2012

Nieuwsbrief

E-mail:

2e klas profiel

Ook reageren op artikelen en blogs? Maak een 2e klas profiel aan! (abonnees kunnen reageren met hun 1e klas profiel)
Advertentie
 
 

 
Copyright © 2012 Scala Publishing b.v. Alle rechten voorbehouden.
disclaimer